PRZEDSPRZEDAŻ BAMBUSÓW ZAKOŃCZONA!

NASZA PRZEDSPRZEDAŻ JUŻ SIĘ ZAKOŃCZYŁA.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY SKORZYSTALI Z OFERTY
I ZAPRAGNĘLI MIEĆ KAWAŁEK EGZOTYCZNEGO OGRODU W SWOIM DOMU. 

​​​​​​​

JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIEMY INFORMOWALI OSOBY, KTÓRE DOKONAŁY ZAKUPU  ​​​​​​​O DACIE WYSYŁKI WASZYCH EGZOTYCZNYCH SADZONEK.​​​​​​​
​​​​​​​


Nie zdążyłeś zamówić bambusów? Spokojnie!​​​​​​​Po zakończeniu wysyłki sadzonek z przedsprzedaży część z bambusów trafi do naszego sklepu i będziesz mógł je kupić bezpośrednio tam.

Tymczasem zachęcamy Cię do zapisania się na newsletter "Listy z egzotycznego ogrodu", bo to właśnie z niego jako pierwszy dowiesz się o możliwości zakupu sadzonek w naszym sklepie. 
​​​​​​​

Znamy się na bambusach: sami je uprawiamy!

Pisaliśmy o nich dla czasopism takich jak "Mój piękny ogród", czy “Kocham ogród”.

Chcemy pokazać jak piękne są to rośliny i ile spokoju wnoszą do ogrodu.

Są dla nas żywym i kojąco zielonym wspomnieniem lata...
 
Mamy nadzieję, że gdy raz poczujesz, jak szum bambusowych liści poruszanych wieczornym letnim wiatrem rozluźnia spięte mięśnie – zakochasz się w nich tak jak my.

​​​​​Nasze bambusy rosną też w opolskim Zoo, już od ponad 10 lat. Zdjęcie, które widzisz poniżej, to właśnie bambus z tego Zoo :)

Jesteśmy z Wami cały czas - czyli kiedy wybieracie sobie bambusy, kiedy je sadzicie, a także kiedy macie jakieś pytania z nimi związane w trakcie uprawy.


​​​​​​​ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
​​​​​​​

TOMEK Z WROCŁAWIA
________________________
Zakupiłem, posadziłem i co za dużo zakupiłem to porozdawałem wśród znajomych - rosną jak szalone i na potęgę. Nie mogę się doczekać wiosennych nowości. Pięknie zdobią ogród i jakże miło relaksować się w szumie bambusowych liści.
​​​​​​​

GRZEGORZ Z ŁODZI
____________________
​​​​​​​​​​​​​​Bambusy z Oaza Palmy kupuję od lat. Sadzonki w ilości już kilkudziesięciu, były zawsze zgodne z opisem i obecnie rosną w łódzkim klimacie, jakby były rodzimymi gatunkami. Przesyłka zawsze dobrze zabezpieczona. Jeśli ktoś chciałby od razu mieć efekt w ogrodzie, to polecam kupować większe sadzonki. Firma zawsze służy pomocą w doborze, jak również w poradach, którymi się dzieli za pośrednictwem strony, bloga, czy maila. 
​​​​​​​
​​​​​​​